Потребую друга

Потребую когось, щоб дивився мені в очі, коли я говорю. Щоб терпеливо вислуховував мої жалі й переживання й, навіть не розуміючи мене, щоб умів шанувати мої почуття.
Потребую когось, щоб прийшов боротися при мені, навіть коли не буде покликаний.
Потребую друга такого, щоб мав відвагу сказати мені правду, яку навіть я не хочу чути, знаючи, що це викличе в мене обурення.
У цьому світі, де всі сумніваються, потребую когось! Хто б вірив в ту чудову річ, забуту, майже неможливу: Приязнь. Щоб вперто старався бути лояльним, покірним і справедливим. Щоб не залишив мене самого одного дня, коли я втрачу моє золото й не буду більше сенсацією на святі.
Потребую друга, щоб з вдячністю приймав мою поміч, мою протягнену руку, хоч би це було замало для його потреб. Я не міг вибрати тих, які привели мене на світ, але я можу вибрати собі друзів.
У такий пошук я вкладаю свою душу, бо знаю, що з правливою дружбою життя стане простіше, багатше й краще…

Этот текст был найден мной на доске объявлений в Киево-Могилянской академии

Поделиться записью:
 • Анфиса

  Да уж, это очень актуально для каждого человека… Далеко не все могут похвастаться таким другом. Хотя я уверена, что такие существуют, но в жизни каждого человека такие друзья встречаются не чаще, чем однажды.

 • Mary

  Читаю как свои слова… Мда… Я тоже ищу.

 • StepZH

  Душевно, грустно, но с надеждой…

 • Katarina

  ого…такі слова щирі…

 • Dezmant

  Откровенно сочувствую тому человеку, который это писал, ибо он, наверно, испытывает страшное давление одиночества… Искать друзей специально. Зачем? Если специально, хорошего друга не найдешь. Дружба — это то, что рождается спонтанно и всегда неожиданно, настоящий друг найдется там, где ты его не ждешь.

 • Vita

  Не дивно, що в сучасному світі значно зростає потреба в аффіліації. На мою думку, Людина, що це писала ще зберегла в атмосфері несправедливості та жорстокості найвищі якості Людини, і вона заслуговує щастя..а на це потрібен час- всі інші необхідні завдатки,мені здається вже має..Дружба-це момент щастя, що виникає при кожній зустрічі,слові 🙂

 • Zveda

  Мне кажется, что эти слова можно сказать не только в поиске друга, но и второй половины. ведь в идеале — вторая половина и должна быть лучшим другом. Хотя мне повезло — я так могу сказать о своей подруге, и хотя нас разделяют тысячи километров, но на её помощь или сочувствие я всегда могу рассчитывать.

Искать

Посмотреть все результаты