Любовь и мозг!


Готовимся ко Дню Святого Валентина! Осталось только 10 дней!
Смотрим презентацию-мини-лекцию известного антрополога Хелен Фишер, автора книги «Анатомия любви». Есть титры на русском языке — рядом с кнопочкой запуска (красный треугольничек в левом нижнем углу) — кнопка view subtitles — выбираем Russian.

15 минут лекции максимально информативны, полны ярких примеров из истории и литературы (вспомните, как часто наша профессура цитирует на своих лекциях Платона, например?). Обратите внимание на видеоряд во время презентации. Количество вопросов — риторических и таких, которые помогают удерживать внимание аудитории, подогревать ее интерес… Наука может и должна быть интересной! Тем более, наука о любви!

Поделиться записью:
 • Настя

  Полезный и интересный материал)

 • Caшулька

  Класна інформація)))))
  Мені було дуже цікаво послухати фахівця з кохання, дослідження романтичних любовних стосунків — це щось неординарне й дуже захопливе!
  Мені особливо сподобалося, що слоники відразу ж закохуються один в одного!)))(В той час як люди думають про майбутню кохану людину!!!)
  А ще до речі (про зоровий контакт)!!!Це дійсно так, ми — дівчата постійно дивимося в очі співбесіднику, в той час як хлопці до цього не звикли!!! Я це вже давно помітила і часто думаю чому так відбувається. Можливо, жінки більш уважніше і делікатніше ставляться до людини з якою розмовляють, бояться показати, що не слухають її, хочуть, щоб вона відчувала їх підтримку і розуміння!!!
  А ще додам від себе, коли ми дивимося у вічі нашому співбесіднику і спостерігаємо за ним, можна відкрити для себе дуже багато цікавих таємниць про людину!!!!Наприклад, якщо під час розмови у вашого співрозмовника різко розширюються зіниці, то його безсумнівно здивувала або ж дуже зацікавила почута інформація))))
  Якщо ж говорити про кохання, то тут очі — є безмежним джерелом відзеркалення глибини душі вашого партнера!!!!

Искать

Посмотреть все результаты